BU OTTA BEREKET VAR!

EŞREF ŞEKERLİ REYGAS RYEGRASS ITALIAN RYEGRASS STOKLARA GİRDİ

 

Yıllardır satışını yaptığımız desteğini verdiğimiz kendi tohumumuz olan REYGRAS tohumu Eylül ayında başlayacak olan ekim sezonu için stoklarımıza girdi. Yıllardır emek verdiğimiz Yurt genelinde ve hatta Yurt dışında ekim yaptırdığımız destek verdiğimiz bu ot üreticilerin en iyi dostu olmaya devam ediyor. Yem pahalı diyen tüm üretici çitftçi kardeşlerimizi bu ota gereken önemi vermeye davet ediyorum. Ekin, ektirin, hayvanınıza yedirin. Siz de hayvanlarınızda mutlu olursunuz. Sosyal medya hesaplarımızda ve YouTube kanalımızda paylaştığımız REYRGAS mutlu müşteri videolarımızı izleyiniz. Verim almak istiyorsanız, hayvanınızın doğasında olanı ona vermek istiyorsanız Ot ekin. REYGRAS ekin. 

 

Geçen yıllarda olduğu gibi, bu yıl da tüm ziraat mühendisi ve danışman arkadaşlarımız toprak hazırlamadan ekime, ekimden biçime, hasada, balyalamaya kadar her konuda size yardımcı olacaklar.

 

İster 02127094610 numaralı hattımızı arayarak bilgi alın, ister 05551404610 ve 05551404611 numaralı whatsapp hatlarımıza mesaj yolu ile sormak istediklerinizi danışın. Siparişlerinizi de yine bu kanallar aracılığı ile oluşturabilirsiniz. Siparişinizi www.esrefsekerli.com internet sitemiz üzerinden de oluşturabilirsiniz. Kredi Kartı ile tek çekim ve taksitli, Havale ve EFT ile ya da PTT kargo ile kapıda ödemeli olarak sipariş edebilirsiniz.

 

Bu yıl reygras fiyatlarımız şöyle;

 

25 KG Reyrgas Tohumu (5000m2 arazi ekersiniz) 415 TL Tıklayın

10 KG Reyrgas Tohumu (2000 m2 arazi ekersiniz) 186 TL Tıklayın

4 KG Reyrgas Tohumu (1000m2 arazi ekersiniz) 89 TL Tıklayın 

 

4 KG ambalaj RYEGRAS deneme paketidir. Bu sene deneyebilir, bahar ekimlerinde ya da gelecek yıl tamamına ekebilirsiniz.

 

Reygras benim arazimde olurmu?

Reyrgas Erzurumda olur mu?

Reyrgas su sever mi?

Ankarada Reygras olur mu?

Sahil bölgesinde Ryegrass olur mu?

Reygras nasıl ekilir?

Reyrgas ne zaman ekilir?

Reygras nasıl biçilir?

Reygras kaç biçim alır?

Reygras su ister mi?

 

Bu ve buna benzer tüm sarularınızı kendiniz deneyerek öğrenebilirsiniz. Kargo ve KDV dahil 89 lira karşılığında alacağınız 4 kg tohum ile 1000m2 arazi eker fikir sahibi olursunuz. 

 

Gereken diğer tüm desteği ücretsiz olarak ben ve ekibim vereceğiz.